در باره من

تك نويس نامي است كه براي اين وبلاگ در نظر گرفته ام.نه اينكه تك مي نويسم! نه!چون تك نفره مي نويسم والبته اينكه مي خواهم خوب بنويسم. يكي از مشكلات هميشه‌ي من وبلاگ نويسي بوده، چون هميشه به اينترنت دسترسي ندارم و هم اينكه كارم هم طوري است كه خيلي سرم شلوغ است. به همين دليل شايد خيلي زود به زود نتوانم بنويسم.

سعي مي كنم كه مطلبي را بنويسم كه به درد بخورد و از بيهوده نويسي بدم مي آيد.به همين دليل هم هست كه شايد كم كم آپديت كنم.مي خواهم روزگاري كه اين وبلاگ را باز كردم هم از خودم درش ببينم و هم از آي تي و اينترنت هر زمان. واقعيت اين است كه

reza hariri

این منم!

يكي از اهداف من براي وبلاگ نويسي در زمينه‌ي آي تي بالا بردن سطح سواد خودم در زمينه‌ي اينترنت.از اين طريق هم سعي مي كنم كه به ديگران هم چيزي را برسانم.

اما بيشتر در مورد اين وبلاگ بدانيم.وبلاگ تك نويس يك وبلاگ با محوريت آي تي است كه درش سعي مي كنم كه بيشتر بهترين هاي وبلاگستان خارجي رو براتون به فارسي ترجمه كنم . بهترين ها يعني بهترين تحليل هاي اينترنتي ،معرفي بهترين ابزار ها و وبسايت هاي اينترنتي و كاربردي بالاخص براي وبلاگ نويسي و اصول كلي وبلاگ نويسي كه از خارجكي ها! ياد گرفته ام. البته اين را هم بگويم محوريت اين وبلاگ آي تي است ولي هرز چندگاهي جاي سنگ صبور را براي من مي گيرد. به همين دليل شايد در بين مطالب آي تي يه زنگ تفريح هايي رو هم ببينيد.

در مورد خودم هم جانم برايتان بگويد يك عدد پسر هستم! با نامي كه گويا از ابتداي كودكي  آن را رضا برايم ناميده اند! پسري از ديار كردستان كه همه‌ي دلخوشي اش همين وبلاگ است. دانشجويي كه مي خواهد درس بخواند تا دشمنان دين و مملكت را با خنجر قلمش از پاي در آرد! دوست دارد همه‌ي مردم زنده و برابر و آزاد و سالم باشندوبه همين خاطر حقوقدان نشد و رفت داروساز شد!  علي ايحال به گواهي شناسنامه و خاطرات مبارك پدر و مادر و نزديكان عزيز ،اين پسر در روز 20 فروردين ماه سال يكهزار و سيصد و شصد و هفت هجري خورشيدي به اين دنيا وارد شد و دنيا را از بركت وجودش مستفيذ كرد!

اين چهره اي هم كه در مقابل مشاهده مي كنيد خود ناكسمم! البته اين عكس مال جوونيامه ! تقريبآ يك سال پيش.چون عكس الان رو نداشتم اينو گذاشتم كه ببينيد هم اينكه با استاندارد هاي جهاني در وبلاگ نويسي هم هماهنگ باشيم!قيافه ام يك كم عوض شده ولي همين مدلي ام.

در مورد علايقم هم بايد بگم كه فرق داره! بذاريد يك كم بيشتر در اين مورد براتون بگم.علايق دو دسته اند علايق دنياي مجازي و علايق دنياي واقعي.  در دنياي واقعي به اين چيز ها علاقه دارم:

غذا: قرمه سبزي ، پيتزا ، ماكاروني، سيب زميني سرخ كرده ، كتلت!،  همين ها ديگه! از آبگوشت و قيمه هم متنفرم!
ورزش مورد علاقه: فوتبال – خواننده‌ي مورد علاقه : داريوش ، هايده ، معين ، سياوش قميشي ، شادمهر، محسن يگانه و محسن چاوشي،  ذكريا(خواننده‌ي كرد) ،رضا صادقي  و البته ياس و هيچ كس و تهي ! از خارجكي ها هم خيلي از Eminem  خوشم مي آد.

توي دنياي مجازي هم از وبلاگ نويسي ، فيس بوك(به تازگي) ، وردپرس ، گوگل ريدر، ReadeWriteWeb ، دكتر مزيدي! و كمانگير عزيز خوشم مي آد.تويتر رو دوست دارم ولي نمي دونم چرا با فرند فيد خيلي حال نمي كنم. فايرفاكس رو بيشتر از همه‌ي مرورگر ها دوست دارم . البته اين رو هم بگم كه من در نياي واقعي هم هميشه ديگران رو اول به وبلاگ نويسي و بعدآ به ورد پرس ترغيب ميكنم و تا الان با اين كار چند نفر رو هم از راه به در كردم كه از آوردن اسمشان معذورم!

خلاصه سرتان را درد نياورم مي نويسم چون بايد بنويسم ، مينويسم تا بدانم 

Advertisements

One response

15 05 2008
Amir

وردپرس عشق است و بس
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: